Supernatural 8. sezon 18. bölüm izle

supernatural-sezon-8-izle

Supernatural 8. sezon 18. bölüm konusu : Bir önceki bölümde Sam ve Dean kardeşler Crowley’in melek tabletini ele geçirmesini engellemek için çabalamaktaydı. Bu durumu birden ortaya çıkan kafası karışık Castiel’den öğrenmişlerdi. Castiel kendinden daha güçlü bir meleğin etkisi altındaydı ve melek onu gerekirsse gözünü kırpmadan Dean’i öldürmesi için eğitmişti. Belirli bir bölgede gözleri ve ağızları yanmış halde cesetleri bulunan insanların fazlalığını fark eden Sam ve Dean o bölgeye gitmiş, FBI ajanı gibi araştırma yaparken bunu yapanın Castiel olduğu ortaya çıkmıştı. Castiel o bölgedeki şeytanları sorgulamakta ve melek tableti hakkında bilgi edinmeye çalışmaktaydı. Bu sırada uzunca bir süre Castiel’e bakan şeytan kızın Crowley’in esiri olduğu ortaya çıkmıştı. On kurtarmışlar ve melek tabletinin yerini göstermesi için ikna etmişlerdi. Melek tabletinin yerini bulan kahramanlarımız onu güvenli bir yere koyma konusunda anlaşamamışlardı. Castiel diğer meleğin emri ile az kalsın Dean’i öldürmekteydi ve son anda diğer meleğin etkisinden kurtularak ve Dean’in yaralarını iyileştirerek tabletle birlikte ortadan kaybolmuştu. Sam ise şeytan kız ile birlikte dışarıda Crowley ile karşılaşmış, Crowley kızı öldürmüş yine son anda Sam ve Dean arabaya atlayarak oradan uzaklaşmıştı. Supernatural 8. sezon 18. bölüm full izle de ise Sam ve Dean kardeşler melek tableti ve Castiel’in ortadan kaybolması ile birlikte en iyi yaptıkları işe geri dönmüş ve yeni bir olay ele almaya başlamışlardır. Bir okulda ortaya çıkan eski bir yaratığın çocukları hedef aldığını düşünmüşler ve okulda araştırma yapmaya başlamışlardır fakat bu olay sandıkları gibi çocukların yalnızca kurban oldukları bir olaya benzememektedir.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.