Tavşan kız Türkçe dublaj film izle

tavsan-kiz-tr-dublaj-izle

Shelly playboy kızlarındandır. Tek uzmanlık alanı vardır o da güzel giyinmek, makyaj yapmak ve erkeklerdir. Bu özellikleri ona playboyun kapılarını açmıştır fakat bu kapıla sonsuza dek açık değildir. Bir gün oradan gönderilir. Ne yapacağını bilemeyen Shelly kendini bir öğrenci kız grubu içerisinde bulur. Bu kız grubunun onun meziyetlerine ihtiyacı vardır. Shelly’nin ise kalacak bir yere. Onlarla birlikte kalmaya başlar fakat burada da dertler bitmez. Yaşadıkları evi başka bir gruba kaptırmak üzeredirler ve Shellybu konuda yeteneklerini kullanmaya karar verir. Bu sırada onun da bu kızlardan öğreneceği çok şeyin olduğu ortaya çıkar. Tavşan Kız full izle sizlerle.

habireizle.com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    1. Öykü Eren

      cok güzel

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.