Teen Wolf 2. Sezon 8. Bölüm

[pro-player width=’530′ height=’480′ type=’video’]http://www.habireizle.com/ahmed/twolf/teen-wolf-2 (8).flv[/pro-player]

FavoriteLoadingFavorilerime ekle 2440 izleme
Teen Wolf 2. Sezon 5. Bölüm

Scott McCall (Tyler Posey), Beacon Hills Lisesi’nde lakros oynayan genç, biraz da yeteneksiz bir öğrencidir. Bir gece bir kurtadam tarafından ısırılmasıyla hayatı büyük ölçüde değişir çünkü bu ısırık onu genç bir kurta dönüştürmektedir, yanısıra fiziksel olarak güçlenmiş, neredeyse yenilmez hale gelmiştir. En iyi arkadaşı Stiles (Dylan O’Brien) ve gizemli kurtadam Derek’in (Tyler Hoechlin) yardımıyla kendini kontrol etmeyi öğrenecektir. Bir de aşık olduğu Crystal Reed (Crystal Reed) vardır, onu hem korumak hem de kızın kurt avcısı ailesinden genç bir kurt olduğunu saklamak zorundadır.

Habireizle.com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.