The To Do List full izle

the-to-do-list-izle

Brandy Klark sıradan bir kız olmaktan çılgın ve seksi bir kız olma aşamasına adım atmak istemektedir. Bu konuda ne yapacağını bilemezken, kendisinden çok daha tecrübeli olan Amber isimli arkadaşından yardım alır. Amber ona bir liste hazırlamasını ve listedekileri yerine getirdikçe kendindeki değişimleri fark edeceğini söyler. Brandy listesini hazırlar ve işe koyulur. Bir de çok hoşlandığı Willy isimli bir çocuk vardır fakat bu hali ile Willy ona pek bakmamaktadır. Brandy, Willy’i etkileyebilecek ve kendini geliştirebilecek midir? The To Do List filmini izle sizlerle.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.