The vampire diaries 4. sezon 10. bölüm full hd dizi izle

the-vampire-diaries-indir

The Vampire Diaries 4. Sezon dizi konusu : Köken vampirler arasında bitmeyen bir yaşam savaşının yanı sıra onların yanında, komplolarından ve ölüm kokan nefeslerinden kurtulmaya çalışan bir grup vampir, kurt adam ve hybrid yani melezler. Bir yandan da Elena ile Stefan’ın bitmeyen aşkı. Elena Stefan’a aşık olmasına rağmen artık bir vampirdir ve hisleri değişmeye başlamıştır. Bu değişim rüzgarları Elena ile Stefan’ın kardeşi Damon arasında bir çekimin hatta bundan da öte bir efendilik bağının oluşmasına yol açar. Elena ile Stefan ayrılırlar ve Elena Damon ile birlikte olmaya başlar. Efendilik bağı kırılması zor bir bağdır. Klaus ise kendi gibi melezlerden bir ordu yaratmak ve tüm kontrolü ele geçirmek istemektedir. Bunun için Elena’nın görsel ikiz olduğu zamanlardan kalma kanına ihtiyacı vardır çünkü Elena artık bir vampirdir ve kanı işe yaramaz. Bu yüzden Klaus ve Elena aklını yütürmesin diye Stefan, Elena’yı tekrar insan yapmanın yollarını aramaktadırlar. Bunun mümkün olduğunu öğrendikleri de harekete geçerler. Elena tekrar insan olabilecek midir? Eğer tekrar insan olur ise ve Klaus Elena’nın kanını alıp melezleri yaratırsa ne olacaktır? Bunun gibi bir çok sorunun cevabını bulmayı umduğumuz 4. sezon vampir günlükleri hız kesmeden devam ediyor. Bir sonraki henüz yayınlanmamış bölümün fragmanını da sitemizden izleyebilirsiniz.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.