The vampire diaries 4. sezon 12. bölüm full hd izle

the-vampire-diaries-indir

The vampire diaries sezon 4 bölüm 11’de yani bir önceki bölümde Damon ve Klaus, Elena’nın kardeşi Jeremy’ye vampir öldürmesi ve kolundaki tedavinin yerini gösteren dövmenin tamamlanması için yardım ediyorlardı fakat Klaus, bir bar dolusu insanı vampire döndürüp Jeremy’den onları öldürmesini istediğinde işler karıştı. Jeremy onları masum oldukları gerekçesi ile öldürmeyi reddettiğinde Klaus orada bulunan bütün vampirleri arkadaşları Matt’i öldürmeleri için etki altına aldı ve gönderdi. Damon ve Jeremy; Matt’i korumaya çalışırlarken birden köken vampir Kol ortaya çıkarak Damon’u etki altına aldı ve gördüğü ilk yerde Jeremy’i öldürmesini emretti. Damon Jeremy’nin peşinde iken Elena durumu fark ederek Steffan’dan yardım istedi. Steffan durumu Damon’u evlerinin altındaki mahsene kapatarak çözdü ve köken vampir Rebekka ile küçük bir one night stand durumu yaşadılar. Kol ise işin peşini bırakmamakta kararlı. Çünkü bu vampir tedavisi Silas adında Kol’un ödünü kopartan bir yaratığın uyandırılmasını sağlayacak. The vampire diaries 4 sezon 12. bölüm full hd izle konusu ise: Kol’un Jeremy’nin peşine düşmesini, Elena ve Jeremy’nin ise aynı şekilde Kol’u öldürmek istemesini hatta bunun için cadı Bonnie’den yardım istemesini izleyeceğiz. Tabi işin içerisine Klaus, Steffan, Rebecca ve Damon’da dahil olunca bakalım bu bölüm vampir günlükleri nasıl bir karmaşanın ortasına bizleri sürükleyecek.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

  1. SON İMPARATOR

   harika bir site arkadaş sanki benim için yapılmış.. Vampir günlüklerini de burada görmek.. sırf böyle bir site için buradan takip etmeye başlıyorum. Emeğiniz için teşekkürler…

   • gokcen

    Asıl biz güzel yorumlarınız için teşekkür eder, iyi seyirler dileriz =)

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.