The vampire diaries 4. sezon 15. bölüm izle

>

the-vampire-diaries-indir

The vampire diaries 4. sezon 15. bölüm konusu : Bir önceki bölümde Elena, Jeremy, Steffan, Damon, Bonnie, Rebekah ve Shane ıssız bir adaya gitmiş ve vampirlik tedavisini bulmaya çalışmışlardır. Shane, Jeremy ve Bonnie ortadan kaybolmuş, Damon ise, Galen Vaughn adında bir avcı tarafından esir alınmıştı. Galen Vaughn 5’liden biriydi yani o da Jeremy gibi özel bir avcıydı. Damon ile beraber Silas’ın uyuduğu mağaraya doğru ilerlemeye başlamışlardır. Shane, Bonnie ve Jeremy ise mağaraya çoktan varmışlardı. Elena, Steffan ve Rebekah ise ortada kalmışlar ve Matt ile Caroline’ı aramış, Klaus’un elindeki kılıcı bulmalarını ve üzerindeki şifreleri çözerek kendilerine Silas’ın uyuduğu mağaranın yerini bulma konusunda yardımcı olmalarını istemiştir. Caroline ve Matt kılıcı ve üzerindeki kripteksi bulmuş fakat kripteks Aramice olduğu için hala yeni ay büyüsü ile kilitli olan Klaus’tan yardım istemişlerdir. Klaus Aramice yazıları tercüme etmiş ve vampir tedavisinin sadece bir doz olduğunu onu da Silas’ı ölümlü hale getirmek için kullanmaları gerektiğini öğrenmişlerdir. Bunu öğrenen Rebekah, Steffan ve Elena’yı ekmiş, mağaraya doğru yol almıştır. Elena, Rebekah’ın arkasından mağaraya girmiş ve kötü görsel ikizi Katerine tarafından bayıltılmıştır. Olay yerine gelen Galen Vaughn ise Silas’ı öldürmeye azmetmiştir ve Bonnie’yi yaralayarak ve Silas’ı kendi kanı ile besleyerek uyandırır. Katerine Silas’ın mezarı başında bulunan Jeremy’i etkisiz hale getirmiştir, aynı yerde Bonnie ise ağır yaralı olarak durmaktadır. Katerine, Jeremy’i Silas’a beslenmesi için sunmuş ve vampir tedavisini alarak kaçmıştır. Bonnie ağır yaralandığı için Klaus’a yaptığı yeni ay büyüsü etkisini yitirmiş ve Klaus serbest kalmıştır. O serbest kalmadan önce Carolie, Matt’in hayatı konusunda Klaus ile bir antlaşma yapmış ve kasabadan çok uzağa gitmesi ve bir daha karşısına çıkmaması için ondan söz almıştır. Caroline ve Matt yine ayrı düşmüştür. The vampire diaries 4. sezon 15. bölüm izle de ise Jeremy ölüm ile yüzleşmiştir. Elena ise Jeremy’e olanlardan sonra aklını yitirmek üzeredir. Katerine, Elena kılığında kasabaya gelmiştir. Elena Katerine’nin peşindedir. Bonnie, Jeremy’i tekrar diriltebilecek midir? Elena bu durum ile yüzleşebilecek midir?

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    1. Şahin Kara

      guzel

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.