The Wizards Return Alex vs Alex full izle

the-wizards-return-alex-vs-alex-izle

Russo ailesi ve arkadaşları akrabalarını görmek için İtalya’ya giderler. Ama Alex göründüğü gibi kaygısız genç bir Büyücü olmadığını kanıtlamaya çalışınca, yanlışlıkla bir İyi Alex, bir de Kötü Alex yaratan bir büyü yapar. Kötü Alex çekici bir genç büyücünün dünyayı ele geçirme planına dahil olunca, İyi Alex ailesini ve insanları kurtarmak için bir yol bulmak zorunda kalır. Bunun üzerine Alex’in iki versiyonu arasında amansız bir savaş başlar. The Wizards Return Alex vs. Alex full izle sizlerle.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

  1. Melis

   Türkçe dublaj ne zaman yüklenir?

   • Gökçen

    Merhaba, Türkçe dublajı henüz piyasaya çıkmadı, çıktığında eklenecektir, zaman veremiyoruz çünkü bizler de bilmiyoruz =) fakat dublajı çıktığı anda yükleyeceğiz, iyi seyirler.

  2. Özlem Başer

   ama hep tek pert çıkıo

   • Gökçen

    Anlamadım ama sanırım çok partlı istiyorsunuz =)

  3. İrem Afacan

   Çok Güzelmiş :)

  4. Ezgi Sezer

   arkadaşlar mesala ger çek hayata büyüüler olabilir

  5. Beyza Düzköylü

   off bide türkçe değilmi ya

  6. Ezgi Aydın

   süper

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.