Titanların Öfkesi 2012 full hd izle

titan 2

Orjinal adıyla Wrath of the Titans olan Titanların Öfkesi 30 Mart 2012’de gösterime girdi.

Habireizle.com iyi seyirler diler.

Titanların Öfkesi film konusu : Perseus 10 yıl önce Kranken’i alt etmiş ve şimdi oğlu ile birlikte sakin bir hayat sürmektedir. Ancak savaş davulları çalmaktadır. İnsanların tanrılara olan swevgi ve bağlılıklar azaldığından tanrılar zayıf düşmüştür. Bu zayıflıktan faydalanan Kronos (Perseus’un dedesi, Zeus, Hades ve Poseidon’un babası) tutsak olduğu yerden kaçar, Zeus’u esir alır. İnsanlık Kronos’un ellerinde yok olmak üzeredir.

Film hakkındaki yorumlar

    1. gokcen

      hem 2012 filmi hem de hd, bir de Türkçe dublaj olsaydı tadından yenmezdi =)

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.