Uçaklar izle

ucaklar-izle

Hayaller herkesi hayatta tutar ve yapılması imkansız olan şeyleri yapılabilir hale getirir. Dusty için de durum böyle olmuştur. Onun da hayalleri vardır. Bu hayallerinde o hep bir akrobasi uçağıdır. herkes ona hayranlıkla bakmakta, yaptığı inanılmaz hareketlerle herkesin yüreğini ağzına getirmekte ve bir şeyleri başarmaktadır. Tabi bu yalnızca hayallerinde böyledir. O aslında basit bir tarım uçağıdır ve fiziki özellikleri akrobasi için uygun değildir fakat o vazgeçmez. Hayallerinin peşinde koşmayı tercih eder. Bir akrobasi uçağı olacaktır ve bunun için ne gerekiyorsa yapacaktır. Önce kendisini yeniler fakat bu yeterli değildir. Yükseklik korkusunu aşmalı, hızlı uçmalı ve asla yere çakılmamalıdır. Uçaklar izle sizlerle.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.