Star trek into darkness full izle

star trek into darkness

Star trek into darkness Star Trek: Bilinmeze Doğru film konusu : Dünyanın güvenli bir yer olduğu düşüncesinin bir yanılsamadan ibaret olduğunu savunan kötülerin de kötüsü bir adam intikamını almak istemektedir ve dünyayı kaotik bir hale getirir. Her yanda yıkım ve savaş vardır. Atılgan ve mürettebatı dünyaya geldiğin bu yıkıma şahit olacaklardır. Kaptan Kirk’e ise oldukça büyük bir sorumluluk düşmektedir. en büyük fedakarlığı onun yapması gerekecektir, star trek into darkness Türkçe dublaj izleme keyfine siz de varın.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.