Zerrin Egeliler – Yosma full izle +18

UYARI:BU FİLMİ 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN İZLEMESİ SAKINCALI VE YASAKTIR..

FavoriteLoadingFavorilerime ekle 54363 izleme
yosma

Pavyon sahibi olan Zerrin,Kemal ( Tarık Şimşek ) ile sevgililerdir.Kemal’in en büyük tutkusu kumardır.Zerrin,Kemal’in bu tutkusuna karşı çıksa da onu çok sevmektedir.Zerrin,yakın arkadaşı Leman ile Kemal’i tanıştırır.Leman ile Kemal’i sevişirken yakalayan Zerrin,Kemal’i terkeder.Kemal’den intikam almak isteyen Zerrin,artık karşısına çıkan her erkekle beraber olmaya başlar.

Film hakkındaki yorumlar

    1. TC Ege Avcıoğlu

      Bu film hiçbir yerde yok!

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.